Archive for 2006/08


Titul z MTB maratónu v Španej Doline.

Túto sobotu som si zaspomínala na maratóny a etapové MTB preteky, ktoré som absolvovala v roku 2003, keď som kvôli kvalifikačným bodom pre olympiádu v Aténach absolvovala aj maratónske Majstrovstvá európy v Graz-i (9.miesto) a Majstrovstvá sveta v Lugane (23.miesto).
Môj prvý cyklomaratón bol Banskoštiavnický, no to bolo ešte v minulom storočí. :-) Cyklomaratónom sa ale […]

Testy kondície u pána MUDr. Hostýna

Včera som bola testovať moju kondíciu v laboratórnych podmienkach /spiroergometrické vyšetrenie na bicykli, izokinetický ergometer/ vo fakultnej nemocnici na Mickiewiczovej ulici v Bratislave, aby som si čo najlepšie naplánovala tréning a pripravila sa na záverečné preteky tejto sezóny najmä na finále svetového pohára v Schladmingu.
Poobede som si dala vyrobit u pána MUDr. Hostýna, ktorý sa […]

Majstrovstvá sveta MTB XC 2006 bez tímu Slovenska.

Podľa neoficiálnej informácie od môjho trénera, Slovensko nevyšle na tohtoročné Majstrovstvá sveta (28.08.2006 Rotorua, Nový Zéland ) ani jedného pretekára v cross country. Komisia MTB XC na Slovenskom zväze cyklistiky (SZC) neschválila nomináciu reprezentačného trénera SR- p. Hanusa, ktorý navrhoval moju nomináciu spoločne s pretekárom kategórie muži U23 Martinom Škopekom a mojím trénerom T. Legnavským.
Dôvodom […]

16. priečka pre mňa aj Slovensko v aktuálnom poradí svetového rebríčka UCI !

Tento pondelok vybehol aktuálny UCI ranking. Započítali sa mi body z Majstrovstiev Slovenska, Majstrovstiev Európy a ďalších pretekov za posledný mesiac. Škoda mojej neúčasti na Svetových pohároch v Kanade a Škótsku, mohlo to byť ešte lepšie.
V poradí krajín je Slovensko aktuálne v ženách na 16.tom mieste, takže v kvalifikačnej 18tke pre OH 2008 v Pekingu. […]

Ostravský Chachar 2006

Ako je z obrázka zrejmé, preteky v Ostrave sa mi veľmi nevydarili.
Kontrola bude o pár dní, tak dúfam že to je len narazené :0). O možnosť víťazstva v preteku 1kategórie UCI na domácej pôde môjho teamu som sa pripravila už v prvom kole. Preteky vyhrala Pavla Havlíková.

Anketa ohľadom web stránky

Ahojte,
chcela by som rozprúdiť diskusiu ohľadom mojej web stránky. Do komentárov píšte svoje názory a postrehy.
Čo sa vám na stránke páči a čo by som mala ešte vylepšiť.

Majstrovstvá Európy 2006 v talianskom Alpago.

Preteky v reprezentačných dresoch s trikolórou majú vždy trochu inú atmosféru a inak tomu nebolo ani tentokrát na ME 2006 v talianskom Lamosano pri Alpago. Na ME štartovalo spolu 12 slovenských reprezentantov:4 juniorky, 1junior, 4 muži do 23 rokov, jeden muž Elite a dve ženy Elite. V novej kategórii žien do 23 rokov sme zastúpenie […]

-->