Archive for 2007/04


Slnečný štart maďarského pohára - Pillis kupa 2007

Len pár kilometrov za hranicami s našimi južnými susedmi sa tento víkend konali preteky maďarskej série Pilis kupa 2007. Prvé preteky v Pilisszantó boli zaradené do 2. cat. UCI pre ženy a 1.cat. UCI pre mužov. Povery o rovinatom Maďarsku vyvrátila náročná kopcovitá trať, ktorú stažovalo aj teplé, takmer letné počasie.
Na štarte sa zišlo 17 […]

Aktualizovaná fotogaléria.

Pár fotiek z mojich posledných štyroch pretekov som dnes doplnila vo fotogalérii.
Nieje ich veľa, tak aspoň vám ostane viac času na tréning!
Pokiaľ máte nejaké moje fotky z pretekov, rada ich uverejním na mojej stránke.

Svetový pohár MTB XC 07 odštartoval.

Krásny slnečný deň, výborná trať, množstvo fanúšikov a 125 žien na štarte v belgickom mestečku Houffalize otvorilo sériu šiestich pretekov svetového pohára 2007, ktorý sa tento rok ide pod názvom Nissan UCI Mountainbike World Cup.
Preteky v Houffalize sa jazdia už od roku 1990 a patria vždy k jedným s najlepšou atmosférou a najväčšou diváckou […]

Dnes live v TA3

Dnes o 22:30 hodine budem mať živý vstup, rozhovor v televízii TA 3 pred odjazdom na prvé kolo svetového pohára v belgickom Houfaliize.

Grand prix Massi

Cez víkend som pretekala v Barcelone na podujatí Grand prix Massi.
Na štart preteku, ktorého trať bola situovaná v olympijskom areálii sa postavili aj pretkárky zvučných mien, bronzová medailistka z OH v Sydney a aktuálna Majsterka Európy Španielka Marga Fullana, viacnásobná medailistka z ME a MS Polka Maja Wloszczowska ako aj jej teamová kolegyňa Magda Sadlecka. […]

Rakúsky Kamptal - 7.miesto

No tentokrát bolo k víťazstvu o trošku ďalej ako by sa patrilo, delilo ma od neho niečo cez 10 minút.
Rovnako ako minulý týžden v Slovinsku, zvíťazila rakúšanka Lisy Osl. Suché, slnečné počasie a južné svahy viničných kopcov okolo Langenloisu, vytvorilii tento rok ideálne podmienky pre jarné preteky. Mne sa veľmi optimálne nešlo, no aj siedme […]

-->