Archive for 2010/08


Český pohár mtb v Karlových Varoch - aj pred finále stále vo vedení.

Posledné preteky pred odletom na finále svetového pohára v americkom Windhame a Majstrovstvá sveta v kanadskom Mount Saint Anne som absolvovala v Karlových Varoch. Predposledné, štvrté kolo Českého pohára  (UCI 2.kategória) sa konalo na kratučkom štvorkilometrovom okruhu, ktorý tvorili dva pomerne dlhé stúpania  prepojené hravým zjazdom.
V pretekoch žien na 7 okruhov sa predstavilo 16 pretekárok. […]

Dema Horal Alto mtb maratón 2010 bolel menej ako minulý rok.

Sústredenie na severe Slovenska som aj tento rok spestrila mtb maratónom pod Tatrami. Oproti minulému roku som ale štartovala len v hlavnom sobotnom maratóne na 80km. Trojdňové etapové preteky by mi zobrali veľa síl a kedže mám na programe ešte niekoľko dôležitých pretekov cross country, sobotný maratón mi úplne postačoval.
Aj po veľkých búrkach, ktoré panovali […]

Ostravský Chachar a Salgotarján Kupa dva preteky v jednom víkende.

Medzinárodný kalendár UCI nám opäť na víkend ponúkol hneď dva medzinárodné podujatia v našom bližšom okolí a tak som využila šancu kvalitne si zapretekať počas oboch víkendových dní.
Ostravský Chachar (UCI 2.kategória) je už tradičným podujatím na severe Moravy. Tento rok bol spoločne s našimi pretekmi Grand Prix v Dohňanoch aj súčasťou Central European cup-u pre […]

Svetový pohár, 5. kolo v talianskom Val Di Sole.

Vo Val di Sole som pretekala už v roku 2008, keď sa tu usporiadali Majstrovstvá sveta. Trať sa odvtedy trochu pozmenila, skrátili sa stúpania a zvýšil sa ich počet na okruh. Po pretekoch vo Švajćiarsku som sa cítila unavená, asi aj vplyvom pochmúrneho daždivého počasia, ktoré v Alpách panovalo. Týždeň som teda ladila viac oddychovo […]

-->