Kalendár / Výsledky (Results)
Moje Výsledky / Results 2001 - 2017 na stiahnutie tu: results-keseg-stevkova-janka-mtb-2001-2017.xls
MTB results and rankings: mtbdata.com
CycloCross results and rankings: https://cyclocross24.com/rider/janka-keseg-stevkova/
Road results and rankings: https://www.procyclingstats.com/rider/janka-stevkova
Výsledky 2023:
Výsledky 2022:
- 20.03. - 27.03.2022 ABSA Cape Epic - mtb stage r.Cape Town South Africa (UCI SHC) ………. 6. miesto
- 24.04.2022 Slovenský pohár MTB XCO, Turčianske Teplice (UCI 1.cat.) ……………………………… 7. miesto
- 30.04.2022 Slovenský pohár cesta, road criterium Dudince…………………………………………………. 7. miesto
- 01.05.2022 Cena Krupiny, Slov. pohár cestná cyklistika, road race ………………………………………. 1. miesto
- 07.05.2022 Author Šela MTB marathon, hrad Helfštýn, Czech rep………………………………………. 1. miesto
- 15.05.2022 UCI MTB World cup 3 XCO, Nove M. n Morave, CZE ……………………………………… 72. miesto
- 21.05.2022 Škoda MTB maratón Rajecké Teplice , mtb xcm, SVK……………………………………….. 1. miesto
- 29.05.2022 Slovenský pohár MTB XCO, Drozdovo SVK (UCI 1.cat)………………………………………. 4. miesto
- 04.-05.06. 22 Trnava Tour, Sl.pohár cesta, road stage race, SVK…………………………………………… 4. miesto
- 11.06.2022 Slovenský pohár MTB XCO, Žarnovica SVK ………………………………………………………. 1. miesto
- 19.06.2022 European Championships MTB marathon, Malevil, Jablonné v Podještedí, CZE … 18. miesto
- 23.06.2022 Majstrovstvá SR cestná cykl. časovka, ITT Nationals, Kovářov, CZE ……………………. 2. miesto
- 09.07.2022 Slovenský pohár cesta, časovka, road ITT Žiar nad Hronom ……………………………… 4. miesto
- 10.07.2022 Slovenský pohár cesta, pretek jednotlivcov, road race, Žiar nad Hronom …………….. 4. miesto
- 05.07.2022 Svätojurský blesk, road uphill tt, časovka do vrchu ……………………………………………. 1. miesto
- 16.07.2022 Hornoveský Cyklopretek, MTB XCO, Horná Ves, SVK…………………………………………. 1. miesto
- 22.07.2022 Majstrovstvá Slovenska MTB XCO, Nationals xco, Košice Bankov, SVK ……………….. 1. miesto
- 23.07.2022 Jakľofski bicigeľ MTB maratón, Jaklovce, SVK …………………………………………………… 1. miesto
- 07.08.2022 Slovenský pohár MTB XCO, UCI C2, Poráč SVK …………………………………………………. 4. miesto
- 13.08.2022 Horal MTB maratón, Svit , SVK…………………………………………………………………………..1. miesto
- 24.08.2022 MTB World Championships, team relay, štafety, Les Gets, FRA …………………………… 17. miesto
- 28.08.2022 MTB World Championships, xco, Les Gets, FRA ………………………………………………… 55. miesto
Kalendár a výsledky 2021:
- 21.03.2021 KTM Kamptal Trophy, Langenlois, Austria (UCI 1.cat.)………… 11.miesto
- 02.05.2021 Slovenský pohár MTB XCO, Drozdovo SVK (UCI 2.cat)…………. 8. miesto
- 09.05.2021 UCI MTB World cup 1 XCO, Albstadt, GER …………………………. 64. miesto
- 16.05.2021 UCI MTB World cup 2 XCO, Nove M. n Morave, CZE …………… 78. miesto
- 29.05.2021 Český pohár MTB XCO, Brno (UCI 1.cat.) …………………………….. 17. miesto
- 30.05.2021 Slovenský pohár MTB XCO, Turčianske Teplice (UCI 1.cat.)……. 6. miesto
- 05.06.2021 Sl. pohár v cestnej cyklistike,road race Suchá nad Parnou, SVK .. 1. miesto
- 06.06.2021 Sl. pohár MTB xco, Žarnovica SVK…………………………………………. 1. miesto
- 17.06.2021 Majstrovstvá SR cestná cykl. časovka, ITT, Bánovce …………………. 2. miesto
- 19.06.2021 Majstrovstvá SR cestná cykl. preteky jednotilvcov, rr, Bánovce … 4. miesto
- 20.06.2021 Svätojurský Den Braven Drapák, Sv.Jur, MTB uphill TT………….. 1. miesto
- 26.06.2021 Škoda MTB cyklomaratón Topolčianky, xcm ………………………….. 1. miesto
- 04.07.2021 Novohradský pedál, MTB marathon, Lučenec, SVK ………………… 1. miesto
- 05.07.2021 Svätojurský blesk, road uphill tt, časovka do vrchu ………………….. 1. miesto
- 10.07.2021 Slovenský pohár cesta, road criterium Rajecké Teplice ……………… 1. miesto
- 11.07.2021 Slovenský pohár cesta, road criterium Rajec …………………………….. 1. miesto
- 17.07.2021 Slovenský pohár cesta, časovka ITT Žiar nad Hronom. ……………… 4. miesto
- 18.07.2021 Slovenský pohár cesta, road race Žiar nad Hronom…………………… 1. miesto
- 25.07.2021 Slovenský pohár cesta, road criterium Trnava………………………….. 2. miesto
- 31.08.2021 Majstrovstvá Slovenska MTB XCE, eliminačné šprinty, Poráč …… 3. miesto
- 01.08.2021 Majstrovstvá Slovenska MTB XCO, Poráč………………………………… 1. miesto
- 07.08.2021 Slovenský pohár cesta, road race Tlmače ………………………………… 4. miesto
- 08.08.2021 Slovenský pohár cesta, road criterium Tlmače …………………………. 3. miesto
- 12.08.2021 European Championships, Serbia, Novi Sad štafeta/team relay…. 9. miesto
- 13.08.2021 European Championships, Serbia, Novi Sad eliminátor XCE …….. 19. miesto
- 15.08.2021 European Championships, Serbia, Novi Sad XCO ……………………. 29. miesto
- 21.08.2021 Slovenský pohár cesta, časovka road ITT , Kláštor p.Znievom ……. 1. miesto
- 22.08.2021 Slovenský pohár cesta, road race , Kláštor p.Znievom ……………….. 1. miesto
- 25.08.2021 MTB World Championships, team relay, štafety, Val di Sole, ITA .. 13. miesto
- 28.08.2021 MTB World Championships, XCO, Val di Sole, ITA ………………….. 50. miesto
- 01.09. 2021 Stupava MTB šprint, časovka do vrchu, Stupava - Biely Kríž ……… 1. miesto
- 05.09.2021 Slovenský pohár MTB XCO, Bratislava, SVK …………………………….. 1. miesto
- 11.09.2021 Slovenský pohár MTB XCC, Short track, Selce …………………………… 1. miesto
- 12.09.2021 Majstrovstvá Slovenska MTB XCC, Short track, Selce ………………… 1. miesto
- 15.09.2021 Račianska časovka do vrchu, uphill road TT………………………………. 1. miesto
- 18.09.2021 Škoda mtb maratón, 80km Rajecké Teplice SVK ………………………. 1. miesto
- 26.09.2021 Majstrovstvá SR MTB XCM, Bratislavský MTB maratón …………….. 1. miesto
Víťazka konečného poradia 2021 Slovenský pohár v cestnej cyklistike, Kritérijná liga v cestnej cyklistike a Slovenský pohár MTB xco
Cyclo Cross 2021/2022
- 09.10.2021 Slovenský pohár cx Dohňany, Dohňany SVK (C2 UCI) ……………….. 3. miesto
- 10.10.2021 Slovenský pohár cx Podbrezova, Podbrezova SVK (C2 UCI) ………… 5. miesto
- 13.11.2021 Slovenský pohár cx Topolčianky, Topolčianky SVK (C2 UCI) ………. 4. miesto
- 14.11.2021 Slovenský pohár cx Topolčianky, Topolčianky SVK (C2 UCI) ………… 3. miesto
- 20.11.2021 Slovenský pohár cx GP X-Bionic , Šamorín SVK (C2 UCI) ……………. 8. miesto
- 21.11.2021 Slovenský pohár cx GP X-Bionic , Šamorín SVK (C2 UCI) ……………. 10. miesto
Kalendár a výsledky 2020:
- 25.01.2020 Stupava MTB Winter Trophy, 25km Stupava, Slovakia ……………….. 1. miesto
- 28.06.2020 Slovenský pohár MTB XCO, Žarnovica SVK ………………………………….. 2. miesto
- 05.07.2020 Slovenský pohár MTB XCO, Drozdovo SVK ………………………………….. 1. miesto
- 12.07.2020 Novohradský pedál, MTB marathon, Lučenec, SVK………………………… 1. miesto
- 18.07.2020 Majstrovstvá Slovenska MTB XCO, Selce ………………………………………. 1. miesto
- 19.07.2020 Majstrovstvá Slovenska MTB XCC, Short track, Selce …………………… 1. miesto
- 25.07.2020 Filištín - Cvyklo pohár MTB, Jakubovany…………………………………………. 1. miesto
- 02.08.2020 Slovenský pohár v cestnej cyklistike, road race, Žiar nad Hronom .. 1. miesto
- 08.08.2020 Czech cup mtb xc - Zadov, Czech republic (UCI 1.cat) ………………….. 19. miesto
- 15.08. 2020 Kráľovský MTB maratón, Majstrovstvá Slovenska MTB XCM…………. 1. miesto
- 20.08.2020 Majstrovstvá Slovenska cestná cyklistika, časovka ITT, Mladá Boleslav.. 2. miesto
- 22.08.2020 Majstrovstvá Slovenska cestná cyklistika, preteky jednotlivcov, RR ….. 2. miesto
- 29.08.2020 Czech cup mtb xc - Brno, Czech republic (UCI 1.cat) ……………………….. 10. miesto
- 30.08.2020 Cena Krupiny, Slov. pohár cestná cyklistika, road race …………………….. 2. miesto
- 05.09.2020 Author Šela MTB marathon, hrad Helfštýn, Czech rep………………………. 2. miesto
- 12.09.2020 Košický Singletrack MTB marathon, (UCI 3.cat.) , Košice, SVK …………. 3. miesto
- 13.09.2020 Slovenský pohár MTB XCO, Bratislava, SVK ……………………………………….. 1. miesto
- 19.09.2020 Gajarský Kovian MTB marathon, Gajary, SVK……………………………………… 1. miesto
- 01.10.2020 UCI MTB World cup 1 XCO, Nove M. n Morave, CZE ……………………………. 54. miesto
- 04.10.2020 UCI MTB World cup 2 XCO, Nove M. n Morave, CZE ……………………………. 54. miesto
- 07.10.2020 MTB World Championships, team relay, štafety, Leogang , AUT ……………… 12. miesto
- 10.10.2020 MTB World Championships, xco, Leogang, AUT ……………………………………. 42. miesto
- 17.10.202 MTB European Championships. xco, Monte Tamaro, SUI ………………………….. 30. miesto
- 25.10. 2020 MTB World Championships xcm, marathon, Sakarya, TUR ……………. 13. miesto Results Sakarya.pdf
Cyclo cross
- 22.11.2020 Toi Toi cup, Jičín CZE (C2 UCI)……………………………………………………………….. 8. miesto
- 28.11.2020 Grand Prix Trnava, Trnava SVK (C2 UCI)………………………………………………… 4. miesto
- 29.11.2020 Grand Prix Podbrezova, Podbrezova SVK (C2 UCI)…………………………………. 4. miesto
- 05.12.2020 Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose, CX National champs Topolčianky … 2. miesto
- 06.12.2020 Grand Prix Topolcianky, Topolcianky SVK (C2 UCI)…………………………………. 5. miesto
- 12.12.2020 Toi Toi cup, Kolín CZE (C2 UCI) …………………………………………………………… 9. miesto
Kalendár a výsledky 2019:
- 19.01.2019 Stupava MTB Winter Trophy, 25km Stupava, Slovakia ………………….. 1. miesto
- 03.03.2019 ALANYA MTB cup, xco - Incekum, Turkey (UCI 1.cat.) ……………………. 1. miesto
- 09.03.2019 Misgav International, xco - Segev forest Misgav Israel (UCI 1.cat.) … 2. miesto
- 22.03.2019 Carmel mtb cup - Usfia, Israel (UCI 2.cat)……………………………………….. 1. miesto
- 31.03.2019 Kamptal Klassik Trophy- Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) ………………. 10. miesto
- o7.04.2019 Czech cup #1 mtb xco - Kutna Hora, Czech republic (UCI 1.cat) ………. 3. miesto
- 14.04.2019 Memoriál P.Vričana, Slov.pohár MTB XCO, SVK (UCI 1cat.) ……………. 1. miesto
- 28.04.2019 II. Nagykanizsa Nagydíj XCO, HUN (UCI 2.cat)………………………………… 2. miesto
- 03.-05.05 2019 Kalas Rye Bike festival, Oslo, NOR (UCI S1)……………………………….. 3. miesto
- 11.05.2019 Slovenský pohár MTB XCO, Drozdovo SVK (UCI C1)………………………… 1. miesto
- 17.05.2019 UCI MTB World cup #1 XCC Albstadt, GER …………………………………….. 34. miesto
- 19.05.2019 UCI MTB World cup #1 XCO Albstadt, GER …………………………………… 53. miesto
- 24.05.2019 UCI MTB World cup #2 XCC Nove M. n Morave, CZE …………………… 38. miesto
- 26.05.2019 UCI MTB World cup #2 XCO Nove M. n Morave, CZE …………………… 48. miesto
- 02.06.2019 Czech cup mtb xc - Zadov, Czech republic (UCI 1.cat) …………………….. 4. miesto
- 15.06.2019 ASVO Osterreich GP, Windhaag b. Perg, Austria (UCI 1.cat.) …………. 6. miesto
- 16.06.2019 Malokarpatský Drapák, mtb tt uphill, Svätý Jur, SVK………………………. 1. miesto
- 22.06.2019 Restart MTB XCO, Zalaegerszeg, Hungary (UCI 1.cat.)…………………….. 5. miesto
- 29.06-02.07.2019 Bike Adventure MTB stage race - Sklarska Poreba (UCI S2) …. 1. miesto
- 5.07.2019 Svatojursky blesk, road uphill tt………………………………………………………….. 1. miesto
- 20.07.2019 National Championships MTB xce, eliminátor MSR, Poráč …………….. 2. miesto
- 21.07.2019 National Championships MTB xco, cross country MSR, Poráč ………….. 1. miesto
- 25.07.2019 European Championships MTB team relay, štafety, Brno, CZE ………… 13. miesto
- 28.07.2019 European Championships MTB xco, Brno, CZE ……………………………….. 22. miesto
- 31.07-03.08.2019 IRONBIKE mtb stage race, Ischgl, Austria (UCI S2) ……………… 4. miesto
- 10.08.2019 Bike Night Flachau, Flachau Austria…………………………………………………. 1. miesto
- 18.08.2019 Grazer Bike Opening - mtb xco Graz-Stattegg, Austria (UCI 1.cat.)…. 1. miesto
- 28.08.2019 MTB World Championships, team relay,štafety M.Saint Anne, CAN .. 18. miesto
- 31.08.2019 MTB World Championships, xco, Mount Saint Anne, Canada……………… 41.. miesto
- 05.09.2019 Slovakia National championships MTB XCM, marathon Slov. Raj……… 1. miesto
- 14.09.2019 Kosicky Singletrack MTB marathon, (UCI 3.cat.) , Kosice, SVK ………….. 1. miesto
- 21.09.2019 MTB Pilis Kupa xco, Piliscsev HUN (UCI 1 cat) ………………………………….. 4. miesto
Cyclo Cross
- 28.09.2019 Toi Toi cup, Mlada Boleslav CZE (C1 UCI)……………………………………….. 15. miesto
- 29.09.2019 Grand Prix Poprad, Poprad SVK (C1 UCI) ………………………………………… 6. miesto
- 05.10.2019 Toi Toi cup, Hlinsko CZE (C2 UCI)……………………………………………………… 11.miesto
- 12.10.2019 Toi Toi cup, Hole Vrchy CZE (C2 UCI)………………………………………………… 5. miesto
- 13.10.2019 Grand Prix Trnava, Trnava SVK (C2 UCI)………………………………………….. 5. miesto
- 20.10. 2019 Tage des Querfeldeinsports, Ternitz AUT (UCI C2) ………………………. 3. miesto
- 26.10.2019 Grand Prix Podbrezova, Podbrezova SVK (C1 UCI)…………………………… 6. miesto
- 27.10.2019 Grand Prix Topolcianky, Topolcianky SVK (C1 UCI)……………………………. 5. miesto
- 28.10.2019 Toi Toi cup, Slany CZE (C1 UCI)…………………………………………………………. 14. miesto
- 16.11.2019 Telenet UCI Cyclo-cross World Cup, Tabor, CZE (CDM) …………………… 33. miesto
- 23.11.2019 Grand Prix Kosice, Kosice SVK (C2 UCI)…………………………………………….. 1.miesto
- 01.12.2019 Majstrovstva Slovenska v cyklokrose, CX National champs Krupina …… 1.miesto
- 06.12.2019 Toi Toi cup, Jabkenice CZE (C2 UCI)…………………………………………………… 8. miesto
- 07.12.2019 11. Int. SPARKASSEN Radquerfeldein GP Stadl-Paura AUT (C2 UCI)…. 6. miesto
- 14.12.2019 Utsunomiya Cyclo Cross Day1, JAP (C2 UCI) ……………………………………….. 1. miesto
- 15.12.2019 Utsunomiya Cyclo Cross Day2, JAP (C2 UCI) ………………………………………. 1. miesto
Kalendár a výsledky 2018:
- 03.03.2018 Cyprus Sunshine cup #2- Amathous, Cyprus (UCI 1.cat.) ……………………….. 13. miesto
- 18.03.2018 Cyprus MTB cup Aronas ……………………………………………………………………. 2. miesto
- 25.03.2018 Kamptal Klassik Trophy- Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) ……………………….. 6. miesto
- 08.04.2018 Slovenský pohár cestná cyklistika, road race, Trnava, SVK ………………………. 6. miesto
- 15.04.2018 Memoriál P.Vričana TURIEC CUP, Slov.pohár MTB XCO, SVK (UCI 2cat.) 4. miesto
- 22.04.2018 Czech cup #1 mtb xco - Praha, Czech republic (UCI 1.cat) …………………………. 5. miesto
- 28.04.2018 ŠKODA Svätojurský MTB maratón, 70km - Sv.Jur, SVK ………………………….. 1. miesto
- 05.05.2018 Račianska časovka, ITT uphill, Bratislava, Slovakia …………………………………… 1. miesto
- 06.05.2018 Grazer Bike Opening - mtb xc Graz-Stattegg, Austria (UCI 1.cat.)…………………. 6. miesto
- 12.05.2018 Kráľ Záhoria MTB maratón 50km - Skalica, Zlatnícka dolina, SVK……………… 1. miesto
- 20.05.2018 UCI MTB World cup #2 - Albstadt, Germany ………………………………………….. 45. miesto
- 27.05.2018 UCI MTB World cup #3 - Nové Město na Morave, Czech republic ……………… 66. miesto
- 03.06.2018 Czech cup #2 mtb xco Nové Město na Morave, Czech republic (UCI C1) ………. 7. miesto
- 07.-10.06. 2018 Alpentour Trophy MTB stage race - Schladming, Austria (UCI S1) …………. 7.miesto
- 16.06.2018 ASVO Osterreich GP, Windhaag b. Perg, Austria (UCI 1.cat.) ……………………… 3. miesto
- 17.06.2018 Czech cup mtb xc - Zadov, Czech republic (UCI 1.cat) ………………………………… 8. miesto
- 24.06.2018 KitzAlpBike mtb festival xco - Kirchberg, Austria (UCI 1.cat) ………………………. 6. miesto
- 30.06-03.07.2018 Bike Adventure MTB stage race - Sklarska Poreba (UCI S2) ……………….. 1. miesto
- 06.07.2018 UCI MTB World cup xcc short track - Val di Sole, Italy …………………………… 34. miesto
- 08.07.2018 UCI MTB World cup xco - Val di Sole, Italy ………………………………………….. DNF
- 22.07.2018 National Championships MTB xco, cross country MSR, Osrblie …………………. 1. miesto
- 27.07.2018 KOLIESKO eliminátor , MTB xce ,Stupava SVK ……………………………………… 1. miesto
- 28.07.2018 ŠKODA Stupava Trophy MTB maratón, xcm 76 km …………………………………. 1. miesto
- 29.07.2018 Časovka Ivana Červenku na Zošku až ku Hviezdam, Modra ………………………… 1. miesto
- 16.-19.08.2018 Carpathian MTB EPIC,stage race, Cheile Gradistei, Romania (UCI S2) 4. miesto
- 26.08.2018 Slovenský pohár MTB XCO Lietava, (UCI C2) …………………………………………. 1. miesto
- 05.09.2018 UCI Mountain Bike World Champ. Lenzerheide SUI, XCR Team relay 21. miesto
- 08.09.2018 UCI Mountain Bike World Champ. Lenzerheide SUI, XCO ……………… 51. miesto
- 16.09.2018 “Rund um den Roadlberg” MTB XC Ottenschlag, AUT (UCI 2.cat) ……………….. 1. miesto
- 23.09.2018 MTB Pilis Kupa xco, Piliscsev HUN (UCI C1cat) ………………………………………… 2. miesto
- 28.09.2018 TOI TOI Cyclo Cross cup, Uničov, Czech rep. (UCI C1) ………………………………. 9. miesto
- 29.09.2018 Slovenský pohár cyclo cross, Poprad , Slovakia (UCI C2) ………………………….. 5. miesto
- 30.09.2018 Slovenský pohár cyclo cross, Levoča , Slovakia …………………………………………… 1. miesto
- 5.-7.10.2018 Kos Island MTB XCS Stage race, Kos, Greece, (UCI S2) ……………………………. 1. miesto
- 12.-14.10.2018 Attika MTB XCS Stage Race 1 , Marathonas, Greece, (UCI S2) …………… 7. miesto
- 19.-21.10.2018 Attika MTB XCS Stage Race 2, Marathonas, Greece, (UCI S2) …………….. 4. miesto
- 28.10.2018 Slovenský pohár cyclo cross, Trnava, Slovakia (UCI C2) ………………………….. 6. miesto
- 10.11.2018 TOI TOI Cyclo Cross cup, Kolín, Czech rep. (UCI C1) ………………………………. 12. miesto
- 11.11.2018 TOI TOI Cyclo Cross cup, Čáslav, Czech rep. (open race) ………………………….. 2. miesto
- 17.11.2018 UCI Cyclo Cross World cup, Tábor, Czech rep. …………………………………………47. miesto
- 24.11.2018 Slovenský pohár cyclo cross, Topolčianky, Slovakia (UCI C2) ………………….. 4. miesto
- 02.12.2018 Slovakia CX National Championships, MSR cyklokros, B. Bystrica ….. 1. miesto
Kalendár a výsledky 2017:
- 28.01.2017 Stupava MTB Winter Trophy, 25km Stupava, Slovakia ……………….. ……………….. 1. miesto
- 23.02.- 26.02.2017 Cyprus Sunshine cup #1- Afxentia mtb stage race (UCI SHC) ………………… 15. miesto
- 05.03.2017 Cyprus Sunshine cup #2- Amathous, Cyprus (UCI 1.cat.) ………………………………… 6. miesto
- 26.03.2017 Kamptal Klassik Trophy- Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) ………………………………… 3. miesto
- 09.04.2017 Czech road cup - Zbraslav u Brna, Czech republic …………………………………………… 3. miesto
- 16.04.2017 Czech cup #1 mtb xc - Kutná Hora, Czech republic (UCI 1.cat.) ………………………….. 2. miesto
- 23.04.2017 Czech cup #2 mtb xc - Praha, Czech republic (UCI 1.cat) …………………………………. 2. miesto
- 29.04.2017 Škoda Svätojurský MTB maratón, 42km, Slovakia …………………………………………… 1. miesto
- 01.05.2017 Račianska časovka, ITT uphill, Bratislava, Slovakia …………………………………………… 1. miesto
- 07.05.2017 Grazer Bike Opening - mtb xc Graz-Stattegg, Austria (UCI 1.cat.) ………………………… 2. miesto
- 19.05.2017 Short Track mtb test XCC - NMNM Czech republic (UCI 3.cat.) …………………………….. 2. miesto
- 20.05.2017 UCI MTB World cup #1 - Nové Město na Morave, Czech republic ………………………… 46. miesto
- 03.06.2017 Jelenia Gora Trophy Maja Race - Jelenia Gora, Poland (UCI HC cat.) ……………………… 12. miesto
- 04.06.2017 Czech cup #4 mtb xc - Zadov, Czech republic (UCI 2.cat) …………………………………….. 4. miesto
- 08.-11.06.2017 Alpentour Trophy MTB stage race - Schladming, Austria (UCI S1) …………………… 5. miesto
- 17.06.2017 ASVO Osterreich GP, Windhaag b. Perg, Austria (UCI 1.cat.) …………………………….. 3. miesto
- 22.06.2017 Slovakia Road National Championships, časovka, ITT, Žiar nad Hronom ………………… 1. miesto
- 24.06.2017 Slovakia Road National Championships, preteky s hromadným štartom RR ……………… 2. miesto
- 01.07.2017 Slovakia MTB Marathon National Championships - Dolný Kubín, Slovakia ………………….. 1. miesto
- 02.07.2017 Slovenský pohár MTB XCO cup - Smolenice, Slovakia ………………………………………… 1. miesto
- 03.07.2017 Svätojurský blesk, časovka do vrchu Svätý Jur, uphill ITT, Slovakia ………………………… 1. miesto
- 22.07.2017 National Championships MTB xce, eliminačné šprinty MSR, Šachtičky ……………………. 1. miesto
- 23.07.2017 National Championships MTB xco, cross country MSR, Šachtičky ………………………….. 1. miesto
- 27.07.2017 European Championships MTB XCR, Darfo Boario, Italy, štafety ……………………….. 12. miesto
- 30.07.2017 European Championships MTB XCO, Darfo Boario, Italy …………………………………. 24. miesto
- 13.07.2017 European Championships MTB XCM, Svit, Slovakia 78km marathon …………………….. 10. miesto
- 20.08.2017 “Rund um den Roadlberg” MTB XC Ottenschlag, AUT UCI 2.cat …………………………. 1. miesto
- 27.08.2017 UCI MTB World cup finals - Val Di Sole, Italy ………………………………………………….. 35. miesto
- 21.-24.09.2017 Carpathian MTB EPIC, stage race, Cheile Gradistei, Romania ……………………………. 1. miesto
- 28.09.2017 TOI TOI Cyclo Cross cup, Slany, Czech rep. (UCI C1) ………………………………………….. 8. miesto
- 30.09.2017 Slovenský pohár cyclo cross, Poprad , Slovakia (UCI C2) …………………………………….. 1. miesto
- 07.10.2017 TOI TOI Cyclo Cross cup, Jabkenice, Czech rep. (UCI C2) …………………………………….. 3. miesto
- 08.10.2017 Slovenský pohár cyclo cross, Raková, Slovakia (UCI C2) ………………………………………. 1. miesto
- 14.10.2017 TOI TOI Cyclo Cross cup, Hlinsko, Czech rep. (UCI C2) …………………………………………. 5. miesto
- 21.10.2017 Slovenský pohár cyclo cross, Podbrezová, Slovakia (UCI C2) ………………………………… 1. miesto
- 22.10.2017 Tage des Querfeldeinsports, Ternitz Austria (UCI C2) ……………………………………………. 3. miesto
- 28.10.2017 Slovenský pohár cyclo cross, Dolná Krupa, Slovakia (UCI C2) …………………………………. 1. miesto
- 29.10.2017 Slovenský pohár cyclo cross, Trnava, Slovakia (UCI C2) ……………………………………….. 2. miesto
- 05.11.2017 Cyclo cross European Championships, Tabor, Czech rep. ……………………………………… 20. miesto
- 11.11.2017 TOI TOI Cyclo Cross cup, Uničov, Czech rep. (UCI C1) ………………………………………….. 3. miesto
- 12.11.2017 Slovenský pohár cyclo cross, Košice, Slovakia (UCI C2) ……………………………………….. 2. miesto
- 17.11.2017 Slovenský pohár cyclo cross, Levoča, Slovakia ……………………………………………………. 1. miesto
- 19.11.2017 Int. Radquerfeldein GP Lambach, Stadl Paura, Austria (UCI C2) ……………………………… 2. miesto
- 02.12.2017 TOI TOI Cyclo Cross cup, Milovice, Czech rep. (UCI C2) ………………………………………. 5. miesto
- 03.12.2017 Slovakia CX National Championships, MSR cyklokros, Bánovce nad Bebravou ………………. 1. miesto
- 09.12.2017 TOI TOI Cyclo Cross cup, finále Kolín, Czech rep. (UCI C1) …………………………………… 5. miesto
Kalendár a výsledky 2016:
- 13.03. - 20.03.2016 ABSA Cape Epic - mtb stage race Cape Town South Africa (UCI SHC) ….. 8. miesto
- 03.04.2016 Kamptal Klassik Trophy- Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) …………………………… 6. miesto
- 10.04.2016 Czech cup #1 mtb xc - Praha, Czech republic (UCI 1.cat) ……………………………. 4. miesto
- 17.04.2016 Czech cup road cycling, Kyjov, Czech republic ……………………………………….. 3. miesto
- 25.04.2016 Grazer Bike opening - mtb xc Graz-Stattegg, Austria (UCI 1.cat.) ………………….. 3. miesto
- 28.04.- 01.05.2016 Gracia Orlova women road stage race UCI 2.2.- Orlová, Czech rep. ………. 45. miesto
- 05.05.2016 European Championships MTB XCR, Huskvarna Sweden,štafety ………………… 13. miesto
- 08.05.2016 European Championships MTB XCO, Huskvarna Sweden …………………………..19. miesto
- 14.05.2016 Czech cup #3 mtb xc - Kutná Hora, Czech republic (UCI 1.cat.) ………………………6. miesto
- 05.06.2016 European Championships MTB marathon- Sigulda,Latvia ……………………………..5. miesto
- 12.06.2016 Czech cup #4 mtb xc- Brno, Czech republic (UCI 1.cat.) ………………………………… 8. miesto
- 15.06.2016 O cenu hejtmana Moravskoslezskeho kraje WE road uphill ITT UCI 1.2 Cze,…………. 7. miesto
- 23.06.2016 Slovakia National Championships road cycling ITT, časovka Hodonín …………….. 2. miesto
- 25.06.2016 Slovakia National Championships road race, Kyjov ……………………………………. 1. miesto
- 30.06.2016 UCI Mountain Bike World Championships XCR Team relay, štafety, ………………. 14. miesto
- 02.07.2016 UCI Mountain Bike World Championships XCO, NMNM, CZE ……………………… 26. miesto
- 07.-10.07.2016 Tour de Feminin, Krásná Lípa, CZE WE UCI 2.2 road stage race ………………….. 84. miesto
- 16.07.2016 National Championships mtb xce, eliminačné šprinty MSR, Fačkovské sedlo …… 1. miesto
- 17.07.2016 National Championships mtb xco, MSR, Fačkovské sedlo …………………………… 1. miesto
- 19.- 20.07.2016 Women Tour de Pologne WE UCI 2.2, Zakopane-Bukovina Tatranska POL ……… 23. miesto
- 30.07.2016 Skoda Stupava Trophy MTB marathon 75km, Stupava, SVK …………………………….. 1. miesto
- 12.-14.08 2016 Horal Tour, mtb stage race, Svit, SVK ………………………………………………….. DNF
- 28.08.2016 “Rund um den Roadlberg” MTB XC Ottenschlag, AUT UCI 2.cat ……………………… 2. miesto
- 04.09.2016 Tatry Tour, road race 195km, Vysoke Tatry, SVK …………………………………………… 1. miesto
- 16.09.2016 UEC Road European Championships, road race, Plumelec , FRA ………………………. 87. miesto
- 28.09.2016 TOI TOI Cyclo Cross cup, Tabor, Czech rep. (UCI C1) ……………………………………. 5. miesto
- 08.10.2016 TOI TOI Cyclo Cross cup, Mladá Boleslav, Czech rep. (UCI C2) ……………………….. 6. miesto
- 23.10.2016 Slovenský pohár cyclo cross, Trnava, Slovakia ………………………………………….. 1. miesto
- 05.11.2016 TOI TOI Cyclo Cross cup, Hole Vrchy, Czech rep. (UCI C2) ……………………………… 3. miesto
- 12.11.2016 TOI TOI Cyclo Cross cup, Kolin, Czech rep. (UCI C2) …………………………………….. 7. miesto
- 17.11.2016 TOI TOI Cyclo Cross cup, Slany, Czech rep. (UCI C1) ……………………………………. 8. miesto
- 19.11.2016 Slovenský pohár cyclo cross, Dolná Krupa, Slovakia …………………………………….. 1. miesto
- 27.11.2016 Tage des Querfeldeinsports, Ternitz Austria (UCI C2) …………………………………….. 2. miesto
- 03.12.2016 TOI TOI Cyclo Cross cup, Jabkenice, Czech rep. (UCI C2) ……………………………….. 6. miesto
- 04.12.2016 Slovakia national championships, MSR cyclocross, Krupina, Slovakia ………………… 1. miesto
Kalendár a výsledky 2015:
- 26.02. - 01.03.2015 Cyprus Sunshine cup #1- Afxentia mtb stage race (UCI SHC) ……….. DNF
- 08.03.2015 Cyprus Sunshine cup #2- Amathous, Cyprus (UCI 1.cat.) ……………………….. 4. miesto
- 15.03. - 22.03.2015 ABSA Cape Epic - mtb stage race South Africa (UCI SHC) ……………. 3. miesto
- 29.03.2015 Kamptal Klassik Trophy- Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) ……………………….. 3. miesto
- 11.04.2015 Slovenský pohár v cestnej cyklistike, Suchá nad Parnou, časovka ………………. 2. miesto
- 12.04.2015 Slovenský pohár v cestnej cyklistike, Suchá nad Parnou, preteky 75km ………… 2. miesto
- 18.04.2015 Czech cup #1 mtb xc - Teplice, Czech republic (UCI 1.cat) ……………………….. 2. miesto
- 26.04.2015 Ötztaler Mountainbike Festival - Haiming, Austria (UCI HC) ……………………. 15. miesto
- 01.05.2015 Račianska cykločasovka do vrchu, road uphill TT, Rača, Slovakia ………………. 1. miesto
- 10.05.2015 Grazer Bike opening - mtb xc Graz-Stattegg, Austria (UCI 1.cat.) ……………….. 5. miesto
- 17.05.2015 Czech cup #2 mtb xc - Praha, Czech republic (UCI 1.cat) …………………………… 7. miesto
- 24.05.2014 UCI MTB World cup #1 - Nové Město na Morave, Czech republic ………………… 39. miesto
- 31.05.2015 UCI MTB World cup #2 - Albstadt, Germany ………………………………………….. 39. miesto
- 07.06.2015 ASVO Osterreich GP, Windhaag b. Perg, Austria (UCI 1. cat.) ……………………… 1. miesto
- 14.06.2015 Český pohár #3 mtb xc - Pec pod Sněžkou, Czech republic (UCI 1.cat) ………….. 1. miesto
- 18.07.2015 National Championships mtb xce, eliminačné šprinty MSR, Dohňany…………… 1. miesto
- 19.07.2015 National Championships mtb xco, MSR, Dohňany…………………………………….1. miesto
- 23.07.2015 European Championships MTB XCR, Alpago Chies Italy, štafety, Team Relay…. 10. miesto
- 26.07.2015 European Championships MTB XCO, Alpago Chies Italy…………………………… 22. miesto
- 02.08.2015 Slovenský pohár v cestnej cyklistike, road race Šenkvice ………………………………. 1. miesto
- 08.08.2015 Beliansko Pieninský MTB maratón, mtb xcm, Bachledova Dolina ……………………… 1. miesto
- 09.08.2015 Slovenský pohár mtb xco, Donovalský Drapák, Donovaly …………………………… 1. miesto
- 15.08.2015 National Championships mtb xcm, MSR mtb maraton 75km Horal ………………. 1. miesto
- 14.-16.08.2015 Horal Tour, MTB stage race, Svit Slovakia …………………………………………… 2. miesto
- 23.08.2015 UCI MTB World cup #6 finals Val di Sole, Italy …………………………………………… 28. miesto
- 02.09.2015 UCI MTB World championships MTB team relay- štafety, Vallnord Andorra………….. 15. miesto
- 05.09.2015 UCI MTB World championships MTB XCO, Vallnord Andorra …………………………. 38. miesto
- 12.09.2015 Halicanum Trophy MTB XCO, Svati Martin na Muri, Croatia (UCI C2) ……………….. 1. miesto
- 13.09.2015 Elimina Tour MTB XCO Nagykanizsa, Hungary (UCI C2) ………………………………. 2. miesto
- 20.09.2015 MTB liga Austria finals, Saalfelden Austria (UCI C1) …………………………………….. 7. miesto
- 28.09.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Slany Czech rep. (UCI C1) ………………………………….. 5. miesto
- 03.10.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Hlinsko Czech rep. (UCI C2) ……………………………….. 4. miesto
- 10.10.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Milovice Czech rep. (UCI C2) ……………………………….. 3. miesto
- 11.10.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Jičín Czech rep. ……………………………………………….. 2. miesto
- 18.10.2015 UCI Cyclo Cross World cup #2 Valkenburg, Netherland ………………………………. 24. miesto
- 28.10.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Tabor Czech rep. (UCI C1) ………………………………….. 7. miesto
- 31.10.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Louny Czech rep. (UCI C2) ………………………………….. 5. miesto
- 07.11.2015 European Cyclo Cross Championships, Huijbergen Netherland ……………………… 16.miesto
- 08.11.2015 GGEW City Cross Cup, Lorch Germany (UCI C2) ………………………………………… 6. miesto
- 14.11.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Hole Vrchy Czech rep. (UCI C2) ……………………………. 3. miesto
- 15.11.2015 Radquerfeldein GP Lambach, Stadl Paura Austria (UCI C2) ……………………………… 2. miesto
- 17.11.2015 TOI TOI Cyclo Cross cup, Uničov Czech rep. (UCI C1) …………………………………. 6. miesto
- 22.11.2015 BikePro Slovenský pohár cyclo cross, Trnava Slovakia ………………………………… 1. miesto
- 29.11.2015 Tage des Querfeldeinsports, Ternitz Austria (UCI C2) …………………………………… 1. miesto
- 05.12.2015 National Championships Cyclo Cross, Košice ……………………………………………… 1. miesto
- 12.12.2015 TOI TOI Cyclo Cross Cup, Mladá Boleslav Czech rep. (UCI C2) ……………………….. 5. miesto
- 24.01.2016 UCI Cyclo Cross World cup finals Hooherheide, Netherland ……………………………. 44. miesto
- 30.01.2016 UCI Cyclo Cross World championships Zolder, Belgium…………… ……………………. 28. miesto
- 30.03.2014 Kamptal Klassik Trophy- Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) ……………………… 5. miesto
- 13.04.2014 Slovak cup mtb xc, GORE Turiec cup T. Teplice, Slovakia ……………………… 1. miesto
- 19.04.2014 Czech cup #1 mtb xc - Teplice, Czech republic (UCI 1.cat) ……………………. 1. miesto
- 01.05. - 04.05. 2014 Gracia Orlová - road stage race, Czech rep. (UCI 2.2 cat) ………… 32. miesto
- 11.05.2014 Grazer Bike Opening - mtb xc Graz-Stattegg, Austria (UCI 1.cat.) ……………. 7. miesto
- 25.05.2014 UCI MTB World cup #3 - Nové Město na Morave, Czech republic ……………. 34. miesto
- 01.06.2014 UCI MTB World cup #4 - Albstadt, Germany ……………………………………… 28. miesto
- 05.06.2014 European championships MTB XCE ST. Wendel, eliminačné šprinty…………… 20. miesto
- 06.06.2014 European championships MTB XCR ST. Wendel, štafety, Team Relay…………..7. miesto
- 08.06.2014 European championships MTB XCO ST. Wendel, Germany.…………………. 12. miesto
- 12.-15.06 2014 Alpen Tour Trophy - Schladming, Austria, mtb stage race (UCI S1) ………. 4. miesto
- 22.06.2014 ASVO Osterreich GP, Windhaag b. Perg, Austria (UCI 1. cat.) ………………… 1. miesto
- 26.06.2014 National road championships, ITT, časovka cesta, Slavkov u Brna, ………….. 2. miesto
- 28.06.2014 KitzAlpBike festival - Kirchberg MTB XC (UCI 1. cat.), Austria ………………….. 5. miesto
- 05.07.2014 Český pohár #4 mtb xc - Pec pod Sněžkou, Czech republic (UCI 1.cat) ………. 3. miesto
- 06.07.2014 Slovenský pohár mtb xc Smolenice, Slovakia ………………………………………… 1. miesto
- 19.07.2014 National Championships mtb xce, eliminačné šprinty MSR, Košice Jahodná …. 1. miesto
- 20.07.2014 National Championships mtb xco, cross country MSR, Košice Jahodná …….. 1. miesto
- 27.07.2014 Stupavský maratón mtb xcm 76km, Stupava, Slovakia ……………………………… 1. miesto
- 03.08.2014 UCI MTB World cup # 5 - Mount Saint Anne, Canada ………………………………. 29. miesto
- 08.08.2014 UCI MTB World cup XCE - Eliminator sprint - Windham , USA ……………………. 16. miesto
- 10.08.2014 UCI MTB World cup # 6 - Windham , USA ……………………………………………. 22. miesto
- 24.08.2014 UCI MTB World cup # 7 - Meribel , FRA ………………………………………………. 35. miesto
- 03.09.2014 UCI MTB World championships MTB team relay- štafety, Hafjell, NOR …………… 18. miesto
- 06.09.2014 UCI MTB World championships MTB XCO, Hafjell, NOR ………………………… 23. miesto
- 13.09.2014 Český pohár #5 mtb xc - Zadov, Czech republic (UCI 2.cat) ………………………… 2 . miesto
- 20.09.2014 Slovenský pohár finále mtb GT xc Skalica, Slovakia ……………………………………. 1. miesto
- 11.10.2014 UCI MTB marathon series, Langkawi Malaysia ………………………………………….. 1. miesto
- 13.-18.10.2014 Langkawi Int. MTB Challenge, mtb stage race Langkawi, Malaysia (UCI S2) … 5. miesto
- 25.10.2014 Slovenský pohár v cyklokrose, Levoča ………………………………………………………. 1. miesto
- 26.10.2014 Slovenský pohár v cyklokrose, Poprad ………………………………………………………. 1. miesto
- 30.11.2014 Int. Radquerfeldein, cx Ternitz, Austria …………………………………………………….. 1. miesto
- 07.12.2014 Slovenský pohár v cyklokrose, Krupina………………………………………………………. 1. miesto
- 13.12.2014 Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose, Trnava ……………………………………………. 1. miesto
- 25.01.2015 UCI Cyclo Cross World cup finals Hooherheide, Netherland ……………………….. 39. miesto
- 31.01.2015 UCI Cyclo Cross World championships Tábor, Czech republic ……………………. 26. miesto
- UCI MTB World cup 2014 overall , konečné celkové poradie ………………………………………. 29. miesto
- Austria MTB liga 2014 final standing, …………………………………………………………………….. 1. miesto
- Slovakia mtb cup overall …………………………………………………………………………………… 1. miesto
Kalendár a výsledky 2013:
- 01.09.2013 Cena AB Sereď mtb xc- Dvorníky ………………………………………………………… 1. miesto
- 08.09.2013 Merida road cup cestné preteky- Pernek …………………………………………………. 5. miesto
- 29.09.2013 Slovenský pohár cyklokros- Borová ………………………………………………………. 5. miesto
- 26.10.2013 World cup cyclo-cross Tabor, Czech republic …………………………………………….. 28.miesto
- 27.10.2013 Slovenský pohár cyklokros- Petržalka …………………………………………………….. 3.miesto
- 03.11.2013 European championships cyclo-cross Mladá Boleslav, Czech republic ………………… 11.miesto
- 24.11.2013 Slovenský pohár cyklokros- Trnava ………………………………………………………… 2.miesto
- 15.12.2013 Majstrovstvá Slovenska cyklokros- Bánovce nad Bebravou …………………………….. 2.miesto
- 18.01.2014 1.Zimný mtb maratón- Železná studienka Bratislava ………………………………………. 1.miesto
Kalendár a výsledky 2012:
- 19.02.2012 Cyprus Sunshine cup #1- Voroklini, Cyprus (UCI 1.cat.) ……………………… 12. miesto
- 24.-26.02.2012 Cyprus Sunshine cup #2- Afxentia mtb stage race (UCI SHC cat.)……… 13. miesto
- 04.03.2012 Cyprus Sunshine cup #3- Amathous, Cyprus (UCI 1.cat.) ……………………. 13. miesto
- 01.04.2012 Pravenecké serpentíny, cross country- Pravenec, Slovakia …………………… 1. miesto
- 08.04.2012 Veľkonočný Turiec cup, cross country- Turčianske Teplice, Slovakia ……….. 1. miesto
- 15.04.2012 UCI MTB World cup #2 - Houffalize, Belgium …………………………………….. 36. miesto
- 21.04.2012 Czech cup #1 mtb xc - Teplice, Czech republic (UCI 2.cat) ……………………… 1. miesto
- 24.04. - 29.04. 2012 Gracia Orlová - road stage race, Czech rep. (UCI 2.2 cat) ……………. 54. miesto
- 01.05.2012 Račianska časovka, road uphill TT, Rača, Slovakia………………………………….. 1. miesto
- 06.05.2012 Grazer Bike Opening Stattegg - mtb xc Graz-Stattegg, Austria (UCI 1.cat.) …… 2. miesto
- 08.05.2012 Slovak cup #1 Pravenec mtb xc, Slovakia …………………………………………….. 1. miesto
- 13.05.2012 UCI MTB World cup #3 - Nové Město na Morave, Czech republic ………………… 36. miesto
- 20.05.2012 UCI MTB World cup #4 - La Bresse, France ………………………………………. 28. miesto
- 26.05.2012 Czech cup #2 mtb xc - Bedrichov, Czech republic (UCI 2.cat) ……………………… 1. miesto
- 27.05.2012 Slovak cup #2 Smolenice mtb xc, Slovakia …………………………………………….. 1. miesto
- 02.06.2012 Czech cup #3 mtb xc - Kutna Hora, Czech republic (UCI 2.cat) ……………………. 1. miesto
- 10.06.2012 European MTB Championships MTB XCO - Moscow, Russia ………………………16. miesto
- 17.06.2012 ASVO Osterreich GP, Windhaag b. Perg, Austria (UCI 1. cat.) ……………………… 2. miesto
- 27.06.2012 KitzAlpBike festival - Brixen hillclimb, časovka do vrchu, Austria ……………………. 2. miesto
- 30.06.2012 KitzAlpBike festival - Kirchberg MTB XC (UCI 1. cat.), Austria …………………….. 3. miesto
- 05.07.2012 Svätojurský blesk, časovka do vrchu Svätý Jur, Slovakia …………………………. 1. miesto
- 08.07.2012 Slovak cup #3 Dohňany mtb xc, Slovakia ……………………………………………… 1. miesto
- 21.07.2012 National Championships mtb xce, eliminačné šprinty MSR, Valčianska dolina …….. 1. miesto
- 22.07.2012 National Championships mtb xco, cross country MSR, Valčianska dolina ………… 1. miesto
- 29.07.2012 Stupavský maratón mtb mx, Stupava, Slovakia ……………………………………………. 1. miesto
- 11.08.2012 Olympic Games London 2012 - Hadleigh farm, Great Britain …………………………. 21. miesto
- 25.08.2012 Czech cup #5 mtb xc - Kouty nad Desnou, Czech republic (UCI 2.cat) ……………… 1. miesto
- 26.08.2012 Ostravský Chachar - Ostrava, Czech Rep. (UCI 1.cat.) …………………………………. 4. miesto
- 29.08.2012 90 minútové cestné preteky na Slovakia ringu, Orechová Potôň, Slovakia ………….. 1. miesto
- 06.09.2012 World Championships MTB štafety, team relay - Saalfelden, Austria ………………….. 17. miesto
- 08.09.2012 World Championships MTB XCO - Saalfelden, Austria ………………………………… 28. miesto
- 09.09.2012 World Championships MTB XCE, kvalifikácia šprint - Saalfelden, Austria ……………… 36. miesto
- 16.09.2012 PELL’S MTB kriterium - Brno, Czech republic ………………………………………………… 2. miesto
- 07.10.2012 World Championships MTB marathon - Ornans, France ………………………………… 18. miesto
- 15.-20.10.2012 Langkawi Int. MTB Challenge, mtb stage race Langkawi, Malaysia (UCI S2)……….. 3. miesto
- 2012 Austria MTB liga ……………. 2nd place overall
- 2012 Czech cup MTB XC………… 2nd place overall
- 2012 Slovak cup MTB XC……….. 1st place overall
Výsledky 2011:
- 20.02.2011 Cyprus Sunshine cup #1- Voroklini, Cyprus (UCI 1.cat.) …………………….. 4. miesto
- 25.-27.02.2011 Cyprus Sunshine cup #2- Afxentia mtb stage race (UCI HC cat.)………… DNF
- 27.03.2011 Kamptal Klassik Trophy, Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) ………………….. 8. miesto
- 09.04.2011 Turieckap, Slovak cup #1 - Turčianske Teplice, Slovakia …………………….. 1. miesto
- 16.04.2011 Český pohár #1 mtb xc - Okrouhlá, Czech republic (UCI 2.cat) ………………. 1. miesto
- 14.05.2011 Slovakia National championships mtb marathon- Pravenec, Slovakia ……. 1. miesto
- 20.05.2011 Pro sprint Eliminator, MTB sprint - Dalby Forest, Great Britain ………………… 23. miesto
- 22.05.2011 UCI MTB World cup #2 - Dalby Forest, Great Britain …………………………… 44. miesto
- 27.05.2011 Sprint Eliminator, MTB sprint - Offenburg, Germany ………………………………. 15. miesto
- 29.05.2011 UCI MTB World cup #3 - Offenburg, Germany …………………………………… 37. miesto
- 11.06.2011 Oravský cyklomaratón, stredná trať 44 km, Dolný Kubín, Slovakia………………. 1. miesto
- 18.06.2011 Český pohár #4 mtb xc - Pec pod Sněžkou, Czech republic (UCI 1.cat) ………. 2. miesto
- 23.06.2011 Slovakia National Championships- road time trail, Šumperk, Czech rep. ……. 1. miesto
- 26.06.2011 Slovakia National Championships- road race, Olomouc, Czech rep. ………….. 1. miesto
- 02.07.2011 KitzAlpBike festival MTB XCO - Kirchberg, Austria (UCI 1. cat.) ………………… 1. miesto
- 03.07.2011 KitzAlpBike festival Ulta marathon 95km/4400m- Kirchberg, Austria …………… 5. miesto
- 09.07.2011 Slovak cup # 3, Dohňany, Slovakia …………………………………………………….. 1. miesto
- 15.07.2011 1.neoficiálne Majstrovstvá Slovenska MTB XCE, vylučovacie šprinty ………….. 1. miesto
- 17.07.2011 National Championships mtb xco Slovakia, Snowland Valčianska Dolina ……. 1. miesto
- 30.07.2011 Ostravský Chachar - Ostrava, Czech Rep. (UCI 1.cat.) ………………………………. 1. miesto
- 04.08.2011 European MTB Championships MTB Team Relay - Dohňany ……………………….. 12. miesto
- 07.08.2011 European MTB Championships MTB XCO - Dohňany ………………………………… 17. miesto
- 14.08.2011 UCI MTB World cup #6 - Nove Mesto na Morave, Czech rep. ……………………….. 33. miesto
- 20.08.2011 UCI MTB World cup #7 Finals - Val di Sole, Italy ………………………………………… 25. miesto
- 28.08.2011 Swiss cup finals- Muttenz, Switzerland (UCI 1.cat.) ……………………………………. 8. miesto
- 31.08.2011 UCI MTB World Championships Team Relay, Štafety- Champéry, Switzerland ….. 16. miesto
- 03.09.2011 UCI MTB World Championships XCO - Champéry, Switzerland …………………….. 33. miesto
- 18.09.2011 Bike Mania GP of Hungary XCO - Veszprem, Hungary (UCI 2.cat) …………………. 2. miesto
- 01.10.2011 JAKI Kellys Biketour mtb marathon - Brezno, Slovakia ………………………………. 1. miesto
- 02.10.2011 BCF Slovenský pohár #2 Cyclo-cross - Borová, Slovakia ……………………………. 1. miesto
- 08.10.2011 Aminostar Šprintpolom, Stráňavy, MTB časovka do vrchu, Slovakia ………………. 1. miesto
- 09.10.2011 BCF Slovenský pohár #3 Cyclo-cross - Raková, Slovakia …………………………….. 1. miesto
- 15.10.2011 BCF Slovenský pohár #4 Cyclo-cross - Petržalka, Slovakia …………………………… 3. miesto
- 22.10.2011 JBG-2 MTB Race- Ustron, (UCI 2.cat.), Poland …………………………………………… 3. miesto
- 29.10.2011 BCF Slovenský pohár #6 Cyclo-cross - Povazska Bystrica, Slovakia ……………….. 1. miesto
- 30.10.2011 BCF Slovenský pohár #7 Cyclo-cross - Povazska Bystrica, Slovakia ………………… 1. miesto
- 11.12.2011 National championships Cyclo cross, Prievidza …………………………………………. 1. miesto
SEZÓNA 2010:
- 21.02.2010 Cyprus Sunshine cup #1- Voroklini, Cyprus (UCI 1.cat.) …………………. 2. miesto
- 26.-28.02.2010 Cyprus Sunshine cup #2 Afxentia mtb stage race (UCI S1 cat.)…….. 4. miesto
- 07.03.2010 Cyprus Sunshine cup #3 - Amathous Cyprus (UCI 1.cat.) ………………. 5. miesto
- Cyprus Sunshine cup celkovo ………………………………………………. 2. miesto
- 04.04.2010 4.th Manavgat MTB marathon - Manavgat, Turkey (UCI 2.cat) ………….. 1. miesto
- 11.04.2010 8. Int. Eisenberger Weinidylle Trophy - Eisenberg, Austria (UCI 2.cat) ….. 3. miesto
- 17.04.2010 Český pohár #1 mtb xc - Teplice, Czech republic (UCI 2.cat) ……………. 1. miesto
- 18.04.2010 Slovakian and Hungarian cup - Slovenské Ďarmoty, Slovakia (UCI 2.cat).. 1. miesto
- 23.04.2010 Pro sprint Eliminator, MTB sprint - Dalby Forest, Great Britain ……………. 7. miesto
- 25.04.2010 UCI MTB World cup #1 - Dalby Forest, Great Britain ……………………… 34. miesto
- 02.05.2010 UCI MTB World cup #2 - Houffalize, Belgium ……………………………….. 40. miesto
- 15.05.2010 Český pohár #2 mtb xc - Kutná Hora, Czech republic (UCI 2.cat) ………… 1. miesto
- 23.05.2010 UCI MTB World cup #3 - Offenburg, Germany ……………………………… 32. miesto
- 30.05.2010 Slovenský pohár #4 Oslany, Slovakia …………………………………………. 1. miesto
- 4.-6.06.2010 MeridaBikeVysočina, Český pohár #3, mtb etapák, Czech r.(UCI S1)…… 5. miesto
- 20.06.2010 Grand Prix Dohňany - Dohňany, Slovakia (UCI 1. cat.) …………………….. 3. miesto
- 26.06.2010 KitzAlpBike festival - Kirchberg, Austria (UCI 1. cat.) ……………………….. 4. miesto
- 07.07.2010 European MTB Championships - Haifa, Israel preteky štafiet-team relay…. 11. miesto
- 10.07.2010 European MTB Championships - Haifa, Israel ………………………………. 13. miesto
- 18.07.2010 National Championships MTB XC- Smolenice, Slovakia ……………………… 1. miesto
- 25.07.2010 UCI MTB World cup #4 - Champéry, Switzerland …………………………….. 32. miesto
- 01.08.2010 UCI MTB World cup #5 - Val di Sole, Italy………………………………………. 23. miesto
- 07.08.2010 Ostravský Chachar, Ostrava ,Czech Rep.(UCI 2.cat.) ….. ………………….. 1. miesto
- 08.08.2010 Salgotarjan Kupa, Salgotarjan, Hungary (UCI 1.cat.) …………………………… 3. miesto
- 14.08.2010 Dema Horal Alto mtb maraton 80km- Svit, Slovakia ……………………………. 1. miesto
- 21.08.2010 Český pohár #4 mtb xc - Karlovy Vary, Czech republic (UCI 2.cat) ………… 1. miesto
- 28.08.2010 UCI MTB World cup #6 - finále, Windham, USA ……………………………….. 17. miesto
- 01.09.2010 UCI MTB World Championships preteky štafiet - team relay, Canada ……… 15. miesto
- 04.09.2010 UCI MTB World Championships - Moint Saint Anne. Canada …………………. 34. miesto
- 18.09.2010 Český pohár #5 mtb xc, finále - Pec pod Sněžkou, Czech rep. (UCI 2.cat) … 1. miesto
- 19.09.2010 Sloveský pohár, finále - Vadičov, Slovakia …………………………………………. 1. miesto
- UCI MTB World cup 2010, celkové konečné poradie svetový pohár 2010 …….. 25. miesto
- Český pohár mtb xc Strabag cup 2010, celkové konečné poradie ………………. 1. miesto
- Slovenský pohár mtb xc 2010, celkové konečné poradie ………………………. .. 1. miesto
SEZÓNA 2009:
- 13.03.2009 Turkish Riviera MTB cup#1-Alanya/Kizilalan, Turkey (UCI 1.cat.) … 3. miesto
- 15.03.2009 Turkish Riviera MTB cup#2-Alanya/Kizilalan, Turkey (UCI 1.cat.) … 2. miesto
- 29.03.2009 Kamptal-Klassik-Trophy, Langenlois, Austria (UCI 1.cat.) ……………. 3. miesto
- 04.04.2009 MTN National series, Pietermaritzburg, South Africa (UCI 2.cat.) ……. 4. miesto
- 11.04.2009 Nissan UCI MTB World cup #1 - Pietermaritzburg, South Africa ….. 10. miesto
- 19.04.2009 Pilis Kupa, Pillisvorosvar, Hungary (UCI 2.cat.) …………………………….. 1. miesto
- 26.04.2009 Nissan UCI MTB World cup #2 - Offenburg, Germany …………………. 30. miesto
- 03.05.2009 Nissan UCI MTB World cup #3 - Houffalize, Belgium …………………….. 32. miesto
- 10.05.2009 Slovenský pohár mtb XC #1 - Smolenice, Slovakia ………………………….. 1. miesto
- 16.05. 2009 Rock Machine cup #1 - Bystřice p. Hostýnem, Czech r. (UCI 2.cat.) … 1. miesto
- 24.05.2009 Nissan UCI MTB World cup #4 - Madrid, Spain…………………………….. 20. miesto
- 07.06.2009 ASVO Osterreich GP, Windhaag b. Perg, Austria (UCI 1. cat.)……………. 1. miesto
- 21.06.2009 Grand Prix Dohňany, Dohňany, Slovakia (UCI 1. cat.) ……………………… 1. miesto
- 27.06.2009 Merida Bike Vysočina, Nové Město na Moravě, Czech rep. Sprint ………. 2. miesto
- 28.06.2009 Merida Bike Vysočina, Nové Město na Moravě, Czech rep.(UCI 2.cat.) ….. 5. miesto
- 12.07.2009 European Championships - Zoetermeer, Netherlands …………………………… 19. miesto
- 19.07.2009 Slovakia National Championships MTB XC, Vinohrady u Serede …………………. 1. miesto
- 26.07.2009 Slovenský pohár mtb XC #4 - Pravenec, Slovakia ……………………………….. 1. miesto
- 01.08.2009 Ostravský Chachar, Ostrava ,Czech Rep.(UCI 2.cat.) ….. ……………………… 1. miesto
- 07.-09. 08. 2009 Horal Tour, Dema Horal Alto mtb maraton- Svit, Slovakia ……………. 1. miesto
- 15.08.2009 Oravský mtb maratón, (84km) - Dolný Kubín, Slovakia ………………………… 1. miesto
- 22.08.2009 Rock Machine cup #5, finále - Kutná Hora, Czech rep. (UCI 2.cat.)………… 2. miesto
- 01.09.2009 World Championships - team relay, štafety družstiev Canberra, Australia …. 13. miesto
- 05.09.2009 World Championships MTB XC - Canberra, Australia ………………………….. 31. miesto
- 13.09.2009 Nissan UCI MTB World cup #7 - Champéry, Switzerland …………………….. 32. miesto
- 19.09.2009 Nissan UCI MTB World cup #8 - finals - Schladming, Austria ……………….. 23. miesto
- 26.09.2009 Slovakia National Championships MTB marathon - Skalka, Slovakia ……. 1. miesto
- Nissan UCI MTB World cup 2009, celkové konečné poradie ………………….. 30. miesto
- Slovenský pohár mtb xc 2009, celkové konečné poradie ………………………… 1. miesto
SEZÓNA 2008
- 02.03 2008 Alanya International mtb cup, Alanya- castle (Turkey) 1.cat. UCI …….. 1. miesto
- 09.03.2008 Alanya International mtb cup, Alanya-Kizilalan (Turkey) 1.cat.UCI …… 1. miesto
- 16.03.2008 World cup marathon, Manavgat, (Turkey) CDM category UCI …………… 5. miesto
- 28.03-06.04.2008 Absa Cape Epic, Knysna Cape town (South Africa) ….7. miesto (mixed teams)
- 20.04.2008 World cup #1 Houffalize (Belgium) ……………………………………………………….. DNF
- 27.04.2008 World cup #2 Offenburg (Germany) ……………………………………………………. 62. miesto
- 04.05.2008 World cup #3 Madrid (Spain) ………………………………………………………………. 37. miesto
- 11.05.2008 Slovenský pohár #2 Vinohrady u Serede …………………………………………… 1. miesto
- 15.05.2008 European Champ., St.Wendel (Germany), štafeta družstiev ……………… 8. miesto
- 18.05.2008 European Championships, St.Wendel (Germany), XCO ……………………… 28. miesto
- 01.06.2008 World cup #4 Vallnord (Andorra) ………………………………………………………….. 48. miesto
- 08.06.2008 World cup #5 Fort William (Scotland) ……………………………………………………. 31. miesto
- 15.06.2008 Asvo Osterreich GP, Windhaag b. Perg (Austria) 1.cat. UCI ………………….. 3. miesto
- 17.06.2008 World Championships, Val di Sole (Italy),štafeta družstiev ……………………. 11. miesto
- 22.06.2008 World Championships, Val di Sole (Italy) …………………………………………………. 46. miesto
- 29.06.2008 Grand Prix Dohňany, Dohňany (Slovakia) 1.cat.UCI ………………………………… 1. miesto
- 20.07.2008 Slovakia national championships, Skalka CN cat. UCI ………………………… 1. miesto
- 27.07.2008 Tatry Tour MTB, St. Smokovec (Slovakia) …………………………………………… 1. miesto
- 02.08.2008 Ostravský Chachar, Ostrava (Czech Rep.) 2.cat. UCI ……………………… 1. miesto
- 09.08.2008 Dema Horal Alto maratón, Svit (Slovakia) ………………………………………… DNF
- 16.08.2008 Bank BPH Grand Prix MTB, Jelenia Góra (Poland) 2.cat. UCI ……………… 8. miesto
- 22.08.2008 Olympic games Beijing (China)……………………………………………………………… 24. miesto
- 06.09.2008 Rock Machine mtb cup, Kurim (Czech Rep.) 2.cat. UCI ……………………….. 3. miesto
- 14.09.2008 World cup #9 Schladming (Austria) ………………………………………………………. 21. miesto
- World cup mtb xc 2008 celkovo …………….. 50. miesto
- 21.09.2008 Slovenský pohár- finále, Brezová pod Bradlom (Slovakia)……………………… 1. miesto
- Slovenský pohár 2008 cekovo ….. 1.miesto
- 27.09.2008 Bike Vysočina- sprint XC, Nové Město na Moravě (Czech rep.) …………….. 8. miesto
- 28.09.2008 Bike Vysočina - XC, Nové Město na Moravě (Czech rep.) ……………………… 2. miesto
- 05.10.2008 World cup marathon, Ornans (France) ………………………………………………….. 11. miesto
- World cup mtb marathon 2008 celkovo…………… 5 . miesto
- 10.10.2008 Roc D’Azur, Frejus (France) Roc marathon, HC cat.UCI ………………………….2. miesto
SEZÓNA 2007
- 04.03 2007, Portugal cup #1, Castro Marim, (Portugal) 2.cat UCI - ………………. 1. miesto
- 11.03 2007, Turkish cup #1, Adana (Turkey) 1cat. UCI - ………………………… …. 1. miesto
- 25.03 2007, 8.Grand Prix Zlatoličje, Zlatoličje (Slovenia) 2.cat. UCI - ………………… 3. miesto
- 01.04 2007, Kamptal-Klassik-Trophy, Langenlois (Austria) 1.cat UCI - …………… 7. miesto
- 15.04 2007, Gran Premi MASSI, Barcelona (Spain) . 1.cat.UCI……………………….. 5. miesto
- 21.04 2007, Nissan World cup #1, Houffalize (Belgium) ……………………………….. 51. miesto
- 29.04 2007, Pillis Kupa, Pilisszantó (Hungary) 2.cat. UCI ……………………………. …1.miesto
- 27.05 2007, Bike the Rock, Bundesliga, Heubach (Germany) HC cat. UCI…………. 27.miesto
- 12.05 2007, Trek British MTB series #2, Sherwood Pines (England) 1.cat.UCI …… 5. miesto
- 27.05 2007, Nissan World cup #2, Offenburg (Germany)……………………………. 88. miesto
- 03.06 2007, ASVO Osterreich Grand Prix, Windhaag (Austria) 1.cat.UCI ………….6. miesto
- 09.06 2007, Nissan World cup #3, Champéry (Switzerland) …………………………42. miesto
- 10.06 2007, 4. Laabentaltrophy, Brand Laaben (Austria) 2 cat. UCI ………………. 2. miesto
- 23.06 2007, Nissan World cup #4, Mont Sainte Anne (Canada) …………………….35. miesto
- 01.07 2007, Grand Prix Dohňany, Dohňany (Slovakia) 2.cat UCI …………………… 2. miesto
- 05.07 2007, National Championships MTB XC, Kláštor p. Znievom (Slovakia) ……. 1. miesto
- 15.07 2007, European Championships, Cappadocia (Turkey)…………………………13. miesto
- 21.07 2007, National Championships MTB marathon, Zvolen (Slovakia) ………….. 1. miesto
- 29.07 2007, Tatry Tour MTB marathon, Stary Smokovec (Slovakia) ……………….. 1. miesto
- 05.08 2007, Swisspowercup, Bern (Switzerland) HC cat. UCI ……………………….. 9. miesto
- 25.08 2007, Slovenia cup final, Maribor- Pohorje (Slovenia) 1.cat. UCI ……………..3. miesto
- 08.09 2007, World Championships, Fort William (Scotland) …………………………… 43. miesto
- 15.09 2007, Nissan World cup #6 -finále, Maribor (Slovenia) …………………………. 29. miesto
- 16.09 2007, Slovak cup, Skalka (Slovakia)- finále …………………………………………… 1. miesto
- 13.10 2007, Roc D’azur, Frejus (France) HC cat. UCI ……………………………………… 16. miesto
SEZÓNA 2006
-
09.03 2006, Zlatolicie (Slovenia) 1.cat. UCI - ……………………………………………. 5. miesto
-
02.04 2006, World Cup #1, Curacao (Dutch Antilles)- …………………………….. 26. miesto
-
09.04 2006, Kamtall klassic, Langenlois (Austria) 1.cat. UCI -……………………….. 4. miesto
-
22.04 2006, Škoda GP #1, Chodziez (Poland) 1.cat. UCI- ……………………………. 3. miesto
-
29.04 2006, Škoda GP #2, Glucholazy (Poland) 1.cat. UCI- ………………………….. 2. miesto
-
06.05 2006, Český pohár #2, Kutná Hora (Czech rep.) - …………………………….. 1. miesto
-
14.05 2006, World cup #2, Madrid (Spain) - ………………………………………….. 52. miesto
-
21.05 2006, World cup #3, Spa (Belgium) - ………………………………………….. 35. miesto
-
03.06 2006, Český pohár #3, Velké Losiny (Czech rep.) - ……………………………. 3. miesto
-
09.06 2006, Cappadocia MTB festival, Goreme (Turkey) 2.cat. UCI- ………………… 1. miesto
-
11.06 2006, Cappadocia MTB festival, Urgup (Turkey) 1.cat. UCI-. …………………. 1. miesto
-
17.06 2006, Škoda GP #6, Polanica Zdroj (Poland) 1.cat. UCI- ……………………… 4. miesto
- 02.07 2006, Grand Prix Dohňany, Slov. pohár (Slovakia) 2.cat.UCI ……………….. 1. miesto
-
09.07 2006, Majstrovstvá Slovenska, Remata (Slovakia) CN -………………………… 1. miesto
-
15.07 2006, Majstrovstvá ČR, Česká Kamenice (Czech rep.) - ………………………. 2. miesto
-
16.07 2006, MTB festival, Windhaag (Austria) 1.cat. UCI- ……………………………. 3. miesto
-
30.07 2006, Majstrovstvá Európy, Alpago Chies (Italy) CC - ……………………… 19. miesto
-
05.08 2006, Ostravský Chachar, Ostrava (Czech rep.) 1.cat. UCI -…….nedokončila som, DNF
-
19.08 2006, Majstrovstvá Slovenska v MTB maratóne, Špania Dolina (Slovakia)-…. 1. miesto
-
27.08 2006, Majstrovstvá Sveta, Rotorua (New Zealand) ……Slovensko sa nezučastnilo….
- 27.08 2006, ALVE MTB maratón, Věrovice (Czech rep.) - …………………………….. 1. miesto
- 29.08 2006, Slov. pohár, Žilina (Slovakia) ………………………………………………… 1. miesto
-
02.09 2006, Český pohár finále, Plzeň (Czech rep.) ……………………………………. 1. miesto
- 09.09 2006, World cup #6- finals, Schladming (Austria) ………………………….. 35. miesto
- 17.09.2006, Slov.pohár finále, Kláštor pod Znievom (Slovakia)……………………… 1. miesto
- 07.10.2006, Roc D’azur, HC cat., Frejus (France)………………………………………. 11.miesto